Logo-text
                    … máme radost z pohybu

Archiv pro měsíc: Září 2013

Hledáme trenéra / ředitele sportovního klubu

Hledáme šikovného, samostatného a spolehlivého člověka pro sportovní kroužek zaměřený na všeobecný rozvoj s výhledem na specializaci pozemní coby náhradu za stejně šikovného, samostatného a spolehlivého trenéra, který z časových důvodů nebude moci kroužek vést.

  • Kroužek se koná od 17.00 do 18.00, každé pondělí při Základní škole Hloubětínská v Hloubětíně na Praze 9 (nedaleko trasy metra B Hloubětín)
  • Kroužek zahájí svou činnost ve druhém týdnu září 2013 a ukončí svou činnost v červnu 2014.
  • Počet dětí je stabilní (12) a docházka pilná bez omluv.
  • Věk dětí je různorodý. Od 1 do 4 třídy.
  • Náplň činnosti kroužku by měla být různorodá, zaměřená na všeobecný pohybový rozvoj.
  • Jediná hra s hokejkami a míčkem by neměla chybět v žádné hodině.
  • Odměna trenéra je 300,- za hodinu, avšak v případě spolehlivosti, výrazné kreativity, která bude děti bavit nebo činnosti nad rámec může být i vyšší.

DÁLE!!
Hledáme muže – ženu na pozici ředitele sportovního klubu. Požadované vzdělání PF se zaměřením na tělocvik, nebo FTVS. Praxe není podmínkou.
Pracovník by měl vyvíjet činnost pedagoga na jedné škole na plný úvazek, nebo na dvou na částečný. Na této škole (školách) by prováděl v rámci školní výuky výcvik pozemních hokejistů a organizoval tréninkovou a zápasovou činnost klubu.
Finanční ohodnocení – plat učitele, osobní ohodnocení, odměna za tréninky mimo pracovní dobu a odměna za vedení klubu podle počtu členů od 5 do 10tis. měsíčně.

Budeme velice rádi, pokud by měl kdokoliv zájem vyzkoušet své trenérské a pedagogické dovednosti v prostředí fajn dětí a rodičů. Proto pro více informací kontaktujte Dušana Hrazdíru telefonem 776185390 nebo emailem dusan.hrazdira@gmail.com.

Školní kroužky zahajují svou činnost

V letošním školním roce 2013/2014 pokračujeme ba i rozšiřujeme školní kroužky zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj s výhledem na sportovní specializaci pozemní hokej. Na ZŠ Chvaletická se dokonce otvírá kroužek 2x do týdne. Každé pondělí a středu od 17:00 do 18:00 na školním hřišti pod širým nebem. ZŠ Hloubětínská bude mít svůj kroužek každé pondělí v tělocvičně školy ve stejný čas od 16. září a kroužky v Klecanech, na Mráčkově či Nedvědovo náměstí budou včas tento týden doplněny.

Log In
Facebook
Nejnovější komentáře
Archiv