Logo-text
                    … máme radost z pohybu

Archiv pro měsíc: Duben 2016

U9 obsadila druhé místo

20160423_151455[1]

Tým hráčů do 9 let ve složení Sára Bullová, Vojtěch Větrovec, Miroslav Skřivánek, Petr Chadima, Dan Dvořák a Jiří Macek úspěšně prošla turnajem benjamínků do 9 let 23. 4. 2016 ve Kbelích bez ztráty ytičky až do finále, kde našla svého přemožitele a skončili jsme druzí. Děkuji mnohokrát všem rodičům, kteří úspěšně pomohli dětem ke krásnému prožití sobotního odpoledne. A jak řekl jeden z rodičů Jiří Macek: „Kluci byli moc šikovní, přestože nejsou vůbec sehraní, tak jim to opravdu šlo.“

Pořadatelství turnaje U11 bez nehod

rsc_MG_9487

Turnaj přípravky na hřišti Sokola Kbely bylo v chladné neděli 10. dubna obsazeno osmi týmy a to konkrétně pořadatelským týmem R.S.C. Praha, Sokola Kbely, Presidentu, Bohemians, HC Hostivaře, SK Slavia Praha, a dvou týmů Mnichovic. Velké díky Jiřímu Kačmaříkovi a oddílu Sokol Kbely za obětavou pomoc při organizaci celého turnaje. Celý příspěvek

Turnaj 10. 4. U11

rsc-tym

V neděli 10. dubna pořádáme turnaj dětí U11, který začíná v 10.00 a končí po 14. hodině. Budu rád, když se z řad rodičů najdou dobrovolníci a pomohou při organizaci, zejména u dovednostních soutěží, u zapisovatelského stolku, kde se evidují výsledky a počítá pořadí ve skupinách a asistenty u předávání cen. Proto bude sraz na hřišti Sokola Kbely v ulici Železnobrodská 7A v 9.00.

Pokud patříte mezi ty, kdo sehnali propagační dárky coby ceny pro vítěze, přineste vše na místo, kde se vše rozdělí do tašek. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a spolupráci.

Rozlosování turnaje – U11 přípravka – 10-4-16

Přihlášení účastníci z řad dětí navštěvující kroužek PH jsou evidovaní na našich stránkách v tabulce turnaje 2016. Pokud se tam nenajdete, neváhejte mne obratem kontaktovat.

Dušan Hrazdíra

Log In
Facebook
Nejnovější komentáře
Archiv