Na turnaji U9 jsme skončili druzí

_mg_5847

V sobotu 1. října se na hřišti ve Kbelích uskutečnil turnaj Benjamínků. Náš kroužek R.S.C. Praha se zúčastnil se dvěma týmy U9 a U7. Dopoledne odehrál tým U9 a základní skupinou prošel téměř jak nůž máslem. Vyhráli jsme skupinu, když jsme porazili Dva týmy Kbel, Mnichovice, Hostivař A i Hostivař B. Ve finále nás zastavil pouze výborně hrající trojka Kbel B, ale výsledek 0:2 ani není tak důležitý, jako že jsme k vítězství na turnaji měli nesmírně blízko.

Hra byla skvělá. Všichni kluci (Dan, Adam, Petr, Honza, Ríša i Sára) hráli s vysokým nasazením moderní hokej plný nahrávek a kliček, které se jen tak nevidí. Některé branky, které padly na jeden dotek byly skutečně dech beroucí. Nevšední výkon předvedl Adam, který několikrát zastavil soupeře, respektive míček na brankové čáře v situaci, kdy protivník už už jásal nad vstřelenou brankou. Chtěl bych touto cestou pogratulovat všem hráčům, včetně rodičů, že ty nervy zvládly bez srdeční příhody.

Odpoledne jsme nastoupili do turnaje s nováčky U7, i když jediný Ríša byl zkušený matador, který tým táhl, Lukáš i Sebík se po prvních zápasech pořádně zorientovali a byli schopní hrát i bez své opory, která podle pravidel v případě vyššího brankového rozdílu 3 tři góly se sedne na střídačku. V týmu jsme měli i skoro čtyřletého Vojtu ze Kbel, který také podal bojovný a odvážný výkon. Konečné 9. místo z dvanácti účastníků je více než očekávané umístění.

_mg_5781

_mg_5783

_mg_5802

_mg_5813

_mg_5819

_mg_5822

_mg_5861

_mg_5862

_mg_5863

_mg_5873

_mg_5879

_mg_6030

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.