Zhodnocení halové sezóny

Vážení rodiče a sportovní přátelé.
V neděli 19. Března 2017 se uskutečnil v hale SK Slavie v Praze v Edenu poslední halový turnaj sezóny, XI. Turnaj školních kroužků, kterého se zúčastnilo na 21 týmů z celé České republiky.
Rád bych touto cestou poděkoval všem hráčům, rodičům i fanouškům našeho sportu, kteří se zúčastnili nejen tohoto turnaje, ale také hráli za tým přípravky Kbely.
Naši nadšení hráči, a já si troufám je označit za matadory, odehráli velice úspěšně halovou sezónu za tým přípravky Sokola Kbely s nadšením a odhodláním, které nebralo ohled na výsledek, stejně tak i turnaj školních kroužků, kde jsme v rámci velice dobrých až nadstandardních vztahů půjčili ZŠ Albrechtická ze Kbel 6 hráčů a mohli jsme tak rovnoměrně rozložit časové nasazení dětí na hřišti, a já doufám, že ke spokojenosti všech.
I na jaře 2017 se týmy U7 a U9 zúčastní venkovních turnajů, jejichž seznam dostanete od svých trenérů jednotlivých kroužků. Bude pak potřeba se včas a s předstihem na konkrétní termíny přihlásit, abychom případně dohlásili nebo odhlásili týmy podle počtu dětí. Veškeré seznamy termínů s přihlášenými hráči pak budou opět na stránkách www.rscpraha.cz.

Zároveň Vás již nyní informuji o plánovaném turnaji pražských kroužků, které budeme koncem června pořádat na hřišti ZŠ Chvaletická.

Ještě jednou děkuji a na další setkání při turnajích se těší,
Mgr. Dušan Hrazdíra

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.