Logo-text
                    … máme radost z pohybu

Trenéři

Ing. Martin Krafta – Předseda sdružení R.S.C. Praha. U R.S.C:. Praha  od r. 1997, 5x stříbrná a jedna bronzová na přeboru Prahy a mistrovství ČR v kategorii ml.žákyň, 2 x druhé místo na prezidentském turnaji ml.žákyň. Podstná při práci je dobrá parta, výsledek se dostaví sám. 

Mgr. Dušan Hrazdíra – sportovní ředitel klubu, dlouholetý hráč, trenér a metodik. Svůj mateřský klub, kde hrál od svých deseti let,  HC 1946 Praga v současné době vyměnil z rodinných důvodu za Sokol Kbely. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu (obor tělesná výchova a sport), rok působil v Anglickém klubu HC Bramhall. Bývalý reprezentační hráč i reprezentační trenér mládeže. Dlouhou dobu působil rovněž v Trenérsko-metodické komisi Českého svazu pozemního hokeje, kde zajišťoval vyškolování trenérů. Jeho snahou je přilákat děti nejen k pozemnímu hokeji, ale zejména k pohybu a sportu takovému.  Pohybová všestrannost je u něj na prvním místě: Vše se dá dělat hravě, zábavně a podmínkou je, aby se dítě na další trénink těšilo.

Ing. Arch. Dominika Kraftová – od r. 2003 trenér, aktívní hráč R.S.C v letech 1995 – 2007, psycholog a tmelič kolektívu, specializace – práce s dětmi do 8i let a motivace k práci u starších.

Bc. Liliana Kanavalová – trenér od r. 2003, hráč R.S.C., Hostivaře, Mnichovic od r. 1999 do 2009, držitelka několika medailí. Dříč se specializací na ml. žáky.

Bc. Tereza Michalová – trenér od r.2005, hráč R.S.C., Hostivaře, Kadaně, Mnichovic od r. 1999 do 2009, držitelka několika medailí, velmi silná osobnost zvaná šéfová, vždy kapitánka týmu, vynikající práce s dětmi, místopředseda R.S.C od r.2008.

Bc. Adéla Průšková, trenér od r.2005, hráč R.S.C.a Mnichovic od r.2001 do 2010, získala několik medailí, takzvané štístko, silná osobnost, pro malé hráče máma, místopředseda klubu od r. 2008.

Jan Kanaval – trenér od r. 2010, držitel stříbrných medailí v kat.ml.žáků, hráč R.S.C. a Pragy od r. 2001 do 2010, autorita u hráčů, doufáme v jeho trenérskou budoucnost.

Eliška Hrušková – studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha, trenérka od r. 2008, od r.2000 do 2008 hráč R.S.C. a Mnichovic, držitelka řady medailí, specializace mladší a starší žáci, šťastná povaha šířící dobrou náladu.

Martina Horová – trenérkou R.S.C. od r. 2000, od roku 2007 její středisko v Bráníce, pečlivá, systematická, odborně zdatná.

Martin Lébl – trenérem od roku 2013 na začínajícím a postupně se rozvíjejícím kroužku v Hloubětíně

Josef Šlapák – trenérem od roku 2013 na začínajícím a postupně se rozvíjejícím kroužku v Hloubětíně

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *