Soustředění 2018

Vážení rodiče, trenéři!
  1. Připomínám vyplnění formuláře z webových stránek, hlavně kopii kartičky pojištěnce. Lze předat při nástupu, nebo mi jej pošlete mailem.
  2. Napište mi, nemá-li Vaše dítě venkovní hokejku, abych ji vzal ze skladu.
  3. Vybavte své dítě ručníky, max. 2ks, povlečením na polštář a deku, nebo spacákem.
  4. Pokud možno, dva týdny před nástupem na kurz podávejte svému dítěti probiotika, zvýší se jeho odolnost na změnu prostředí a stravy. Stejně zapůsobí u mladého organismu i pšeničné či jiné otruby ( jednu polévkovou lžíci ráno u dítěte do 40 kg, dvě do 60 kg, tři nad 60 kg).
  5. Sraz je ve 13.00 hodin na parkovišti Novodvorské Plaza, odjezd 13.15 hodin, nebo 14.00 hodin na parkovišti u hotelu Šibeniční vrch. Klecanští se mohou o odjezdu domluvit s panem Ing.Fikrle individuelně. Jinou variantu nástupu, prosím, nahlaste předem.
  6. Návrat v 10.00 hodin na parkovišti u hotelu a cca do 12.00 hodin do Prahy a Klecan.
  7. Mohu-li poprosit, větším dětem mobily při nástupu vemte domů. Večer je dostávají do ruky k provedení telefonátu s rodiči, ten se snaží rychle ukončit, aby si mohly s ním hrát. Bude pro Vás zajímavou informací, jak se bez mobilu týden obejdou. Pro hovor se svým dítětem můžete kdykoliv volat trenérům, rádi jim během pár vteřin hovor umožníme.

Soustředění pozemního hokeje v Mnichovicích 2018

Dotazník o zdravotním stavu dítěte